Health is our purpose

مانا دارو پارت با قدم نهادن در حوزه های نوین و بکار گیری به روزترین تکنولوژی، شرکتی پیشرو در صنعت داروسازی مدرن است. رسالت ما بهبود سلامت و کیفیت زندگی از طریق بهره وری از پتانسیل های طبیعت، جسارت در فرمولاسیون و نوآوری در فناوری است.

درباره ما

مانا دارو پارت گروهی خلاق و پیشرو در زمینه تولید داروها و مکمل های طبیعی است که عمیقاً ریشه در علم و نوآوری دارد و با تلفیق طبیعت و تکنولوژی ایده های خود را در جهت ارتقا سلامت به واقعیت تبدیل می کند.

کیفیت

پایبندی به کیفیت مهمترین اصل در مانا دارو پارت است. ما فراتر از آنچه نیاز است را انجام می دهیم، "حداقل" هیچوقت کافی نیست.

نوآوری

تفاوت ما در خلاقیت دانش محورانه ماست. جسارت در نوآوری در حین تضمین کیفیت و ایمنی عامل برتری ما در رقابت است.
مانا دارو پارت

اهداف و چشم انداز مانا دارو پارت

 • 01

  ماموریت

  مانا دارو پارت با قدم نهادن در حوزه های نوین و بکار گیری به روزترین تکنولوژی، شرکتی پیشرو در صنعت داروسازی مدرن است. رسالت ما بهبود سلامت و کیفیت زندگی از طریق بهره وری از پتانسیل های طبیعت، جسارت در فرمولاسیون و نوآوری در فناوری است.

 • 02

  چشم انداز

  در دنیایی در هم پیچیده، هدف ما مشخص است: گام برداشتن در جهت ارتقای سلامت و سطح زندگی جامعه با به کارگرفتن شیوه های نوین در پژوهش، فرمولاسیون و تولید.
  ما عمیقا باور داریم که با کمک دانش روز و به کارگرفتن متخصصین توانمند و تولید داروهای بیوتکنولوژیک با کیفیت جهانی، می توانیم در عینیت بخشیدن به نسل نوین داروهای موثر، ایمن و طبیعی سهیم باشیم.

مانا دارو پارت

بخش تحقیق و توسعه

وجود تیم تحقیق و توسعه ی متخصص، متعهد و با ذکاوت لازمه اصلی تولید فرآورده های بیوتکنولوژیک است. تیم تحقیق و توسعه مانا دارو پارت متشکل از متخصصین مجرب در زمینه فرمولاسیون و تولید دارو و مکمل های کارآمد، نوآور و ایمن است. کلیه محصولات مانا دارو پارت با بهره گیری از آخرین پیشرفت های تکنولوژی تولید و فرمولاسیون مبتکرانه آن ها توسط مقالات علمی معتبر پشتیبانی می شوند.

تقویت سیستم ایمنی باقدرت طبیعت

ایموفورتیس

ایموفورتیس سبب تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی سلولی و همورال شده و مقاومت بدن را در مقابل عوامل بیماری زای ویروسی و باکتریایی افزایش می دهد.

ایموفورتیس با دارا بودن خواص ضد میکروبی، ضد التهابی و خلط آوری در درمان عفونت های مجاری تنفسی موثر است. این دارو همچنین با کاهش التهابات و ترشحات نای و برونش ها به تسریع روند درمان کمک می کند.

ترکیبات موثره به کار رفته در فرمولاسیون ایموفورتیس دارای فعالیت ضد ویروسی بوده و با اثرات مستقیم و غیر مستقیم بدن را از آسیب ویروس ها محافظت می کنند. ایموفورتیس همچنین با جلوگیری از دفع ویروس از بدن افراد مبتلا به کنترل شیوع بیماری کمک می کند.

ایموفورتیس با اثرات ضد زخمی و ضد التهابی خود به محافظت و بازسازی سلول های دستگاه گوارش و پیشگیری و درمان زخم های گوارشی کمک می کند.

مانا دارو پارت

محصولات در حال توسعه مانا دارو پارت

دیلیتوکس

قرص جوشان دیلیتوکس یک دتوکس کبدی کاملا طبیعی بوده که بر پایه ترکیبات موثره گیاهی فرموله شده است. این مکمل گیاهی به سمیت زدایی کبد، ترمیم و بهبود عملکرد کبد کمک می کند.

پوتنیکس

قرص جوشان پوتنیکس با دارا بودن کافئین، تائورین و تامین ویتامین های مورد نیاز گروه B، به افزایش انرژی و هوشیاری کمک کرده و در رفع خستگی و افزایش توان جسمانی بخصوص در ورزشکاران بسیار موثر است و به بازیابی انرژی از دست رفته آن ها کمک می کند.

مگنوفلکس

قرص جوشان مگنوفلکس به تامین منیزیم و ویتامین B6 مورد نیاز بدن کمک کرده و در رفع اسپاسم های عضلانی و حفظ سلامت سیستم عصبی و عضلانی و استخوان ها بسیار موثر است.
همکاری با ما

به تیم مانا دارو پارت بپیوندید

سرمایه اصلی مانا دارو پارت خلاقیت و استعدادهایی است که هر روز با تلاش و انگیزه مضاعف در مسیر تعالی سازمانی و رشد حرفه ای خود پیش می روند. در خانواده مانا دارو پارت برای موفقیت هیچ حد و مرزی وجود ندارد. برای تحقق بخشیدن به اهداف و ایده آل هایمان نیاز به افراد با انگیزه و با استعداد بیشتری داریم تا در مسیر پیش رو با ما همگام شوند. به تیم با انگیزه و پرتلاش مانا دارو پارت بپیوندید.